Aktualności

Transmisje z liturgii w okresie pandemii koronawirusa

Nadal przewidujemy transmisje z liturgii niedzielnej i świątecznej Mszy św. o godz. 10.30, szczególnie dla osób chorych.

Archiwalne nagrania z okresu zwylego A.D.2021 znajdują się TUTAJ

Archiwalne nagrania z okresu Wielkiego Postu i okresu Wielkanocnego znajduja się TUTAJ

Bierzmowanie

W czwaretek 15 kwietnia ks. bp Józef Szamocki udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Niesteety z powodu ograniczeń sanitarnych tylko wybrane osoby będąmogły uczestniczyć w kościele w tej uroczystości. Wszystkich parafian zap[raszamy jednak do modlitwy w intencji naszej młodzieży, która przez 3 lata przygotowywała się do przyjęcia tego sakramentu umocnienia pełnią Ducha Świętego. Będzie można uczestniczyć w liturgii na zewnątrz kościoła bądź łączyć się duchowo poprzez internet.

Triduum Paschalne

Tegoroczne obchody mimo ograniczeń sanitarnych przebiegały w pełnym wymiarze liturgicznym z udziałem 6 młodych osób, uczestników formacji Ruchu Światło-Życie, z Bydgoszczy i Gdańska, które przeżywały w naszej parafii swoje 3-dniowe rekolekcje i wzbogaciły nasz zespół służby liturgicznej.

Puchar bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

W sobotę 27 lutego nasze Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej w Przecznie obchodziło doroczną uroczystość ku czci swego Patrona.

Transmisje z rekolekcji wielkopostnych

W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post od reklekcji w trzech niezaleznych seriach:

- w tradycyjnej formie jako "Rekolekcje ze św. Józefem" o godz. 10.00

- Rekolekcje dla narzeczonych i małżonków o godz. 19.00

- w formie dnia skupienia dla młodzieży w sobotę od godz. 11.00

* * *

Informacje z roku 2020 znajdują się TUTAJ