2018-04-02

Przyjmuję jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia. Są już zapisane 32 osoby. Koszt wynajęcia 50-osobowego autokaru wynosi 50 zł od osoby.

* * *

Wieczorem wyjeżdżam na własne rekolekcje kapłańskie. W pilnych sprawach proszę kontaktować się z ks. dziekanem - proboszczem z Bierzgłowa ks. Rajmundem Ponczkiem. W środę i piątek Msze św. odprawi ks. Marian Szańca, w niedzielę o. redemptorysta z Torunia. Proszę w tych dniach o modlitwę w mojej intencji bym dobrze przeżył swoje doroczne kapłańskie rekolekcje.

* * *

Przez cały tydzień w liturgii przeżywamy Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Oktawę kończy niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu odbędzie się zbiórka do puszki na działalność Caritasu diecezjalnego.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w naszej parafii 7 solenizantów noszących imiona: Ryszard i Julia. Solenizantom życzymy wiele łask Bożych w życiu codziennym oraz doświadczenia orędownictwa swoich patronów od chrztu, których wspominamy w liturgii:

3 kwietnia   św. Ryszard, biskup, ok. +1253

8 kwietnia   św. Julia Billiart, zakonnica, +1816

.* * *

Pn - 2.IV - Poniedziałek Wielkanocny

                     8.00 - 80 urodz. Moniki Sobańskiej

                   10.30 - w intencji wszystkich Parafian

Śr   - 4.IV - 18.00 - +Kazimiera +z rodzin Mądrzejewskich i Grabowskich

Pt   - 6.IV - 18.00 - +Walenty +Bożena Kowalscy

N   - 8.IV - Niedziela Miłosierdzia

                    8.00 - +Dariusz Maciejewski (35r)

                  10.30 - w intencji wszystkich Parafian