2013-09-22

W najbliższy czwartek zapraszamy na poświęcenie nowego placu zabaw w Przecznie na godz. 17.00. Po poświęceniu nowego placu zabaw mecz piłkarski dzieci kontra rodzice oraz ognisko. Do tego czasu proszę jeszcze nie korzystać z placu zabaw, gdyż trwają końcowe prace wykończeniowe. Ufam również, że pogoda w tym tygodniu pozwoli na ukończenie prac przy montażu piłkochwytów.

Pierwszy trening piłkarski w najbliższy wtorek od godz. 16.00 na boisku parafialnym. Pierwsze zajęcia pływackie na basenie w Chełmży w najbliższy piątek od godz. 18.00. Do udziału w zajęciach można również zaprosić kolegę czy koleżankę z sąsiedniej parafii.

* * *

Młodzież kończącą przygotowanie do bierzmowania zapraszam dziś do podpisania listy obecności oraz w przyszłą niedzielę na egzamin na godz. 11.30 na plebanię.

Natomiast kolejna grupa 17 dziewcząt i chłopców rozpoczęła swoje przygotowanie do bierzmowania. Do końca września istnieje jeszcze możliwość dołączenia się do tej grupy. Zainteresowanych zapraszam na Mszę św. wieczorną w ciągu tygodnia wraz z rodzicami, aby indywidualnie omówić szczegóły przygotowania do bierzmowania. Osoby, które się nie zapiszą do końca września będą musiały czekać na następny kurs przygotowujący do bierzmowania w naszej parafii kolejne 3 lata.

* * *

Przygotowanie do I Komunii św. w piątek o godz. 17.00.

* * *

Zapowiedzi przedślubne drugie:

Jarosław Rosiński z Włocławka i Agnieszka Obermüller z Wymysłowa.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w naszej parafii 11 solenizantów noszących imię: Wacław, Wacława, Michał, Rafał i Gabriela. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

* * *

Intencje mszalne:

N     - 22.IX -   8.00 - +Wiktor (15r) +Janina +z rodziny Walczaków

                       10.30 - w intencji wszystkich Parafian

Pn  -  23.IX  -18.00 - +Jakub Jankowski

Wt  - 24.IX -   8.00 - +Mieczysław Zakrzewski

 Śr   - 25.IX - 18.00 - +Ludwik +Stanisław Marszałkowscy

Czw- 26.IX -   8.00 - dantis

Pt    - 27.IX - 18.00 - +Gertruda +Seweryn Mięsikowscy

Sb   - 28.IX - 16.00 - w intencji rodziny Kardasów

                                  o błog. Boże dla żywych i wieczny odpoczynek dla zmarłych

                                  Dzień seniora w Przecznie

N    - 29.IX -   8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                     10.30 - +z rodziny Kardasów i Kalembów