2022-02-06

Chłopcy i dziewczęta z naszego klubu sportowego uczestniczą od piątku w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Ełku.

* * *

Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę, aby wraz z rodzicami pozostali w kościele na 15 minut po Mszy św.

W przyszła niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli Ruchu Czystych Serc. Już dziś zapraszam młodzież, która myśli w przyszłości o założeniu małżeństwa, aby pozostała na półgodzinnym spotkaniu w kościele bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w parafii 1 solenizanta noszącego imię:  Grzegorz. Solenizantowi życzymy wiele łask Bożych w życiu codziennym oraz doświadczenia orędownictwa swojegoh patrona, którego wspominamy w liturgii:

11 lutego      św. Grzegorz II, papież, +731

* * *

N   - 6.II -   8.00 - +Marian +z rodzin Śliwińskich i Dobrzyńskich

                   od 9.00 do 10.30 - Adoracja Najśw. Sakramentu

                  10.30 - w intencji wszystkich Parafian [Kazanie on-line]

Pn -  7.II - 18.00 - +Marian +Helena Zalewscy (31r)

Wt - 8.II -   8.00 - +Zenon Lewandowski

Śr -  9.II - 18.00 - +Halina Walicka (1r)

Cz -10.II -  8.00 - +Cecylia +Stanisław Przyłuccy

Pt - 11.II - Światowy Dzień Chorego

                 18.00 - o zdrowie dla Haliny [Kazanie on-line]

N - 13.II -   8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                 10.30 - +Gertruda +Zygmunt +Jerzy Muszytowscy [Kazanie on-line]

* * *

ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

O ŚWIĘTA ROZALIO, wysłuchaj naszych błagań i wstawiaj się za nami, abyśmy zachowani byli przed wszelką zarazą, która nam grozi w trudnych dzisiejszych czasach. Niech Twoje wstawiennictwo to sprawi, abyśmy bezpiecznie i utwierdzeni w miłości Bożej przeszli wszystkie niebezpieczne drogi świata i trafili tam, gdzie Ty - nasza Patronko - cieszysz się wieczną radością w niebie. Amen.

Święty Boże…

Wzbudź Panie nowe i święte powołania kapłańskie oraz do służby we wspólnocie wiary, szczególnie w naszym Kościele toruńskim, aby młodzi nie lękali się odpowiedzieć na głos powołania i na wzór świętego Józefa z odwagą odpowiadali na Boże wezwanie. Ciebie prosimy….