2019-11-24

Bóg zapłać za ofiary zbierane dla chrześcijan prześladowanych w Sudanie. Zebraliśmy 280 zł.

* * *

Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na katechezę do świetlicy parafialnej w ramach której wyświetlimy film o bł. Karolinie Kózka. Zapraszam także pozostałych parafian.

* * *

W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam dzieci z naszego klubu sportowego wraz z rodzicami. Po Mszy św. zapraszam na pierwszą część filmu o św. Janie Bosco. Na propozycję zarządu naszego klubu sportowego taka szczególna Msza św. dla naszych sportowców będzie odprawiana w każdy ostatni piątek miesiąca. Następna w piątek 27 grudnia.

* * *

Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata zamyka rok liturgiczny. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Można już nabywać wigilijne świece Caritasu małe po 5 zł lub duże po 15 zł. W adwencie zapraszam wszystkich parafian na  roraty codziennie o godz. 7.00.

* * *

Nasza Gmina ogłosiła kolejny nabór osób do Klubu Seniora „Pod Wiatrakiem” w Bierzgłowie. Więcej informacji wywieszonych jest w kruchcie. Nabór zgłoszeń mija 30 listopada.

* * *

Od poniedziałku do czwartku będę uczestniczył w swoich rekolekcjach kapłańskich. Sprawy pilne proszę zgłaszać do ks. Dziekana z Bierzgłowa.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w naszej parafii 21 solenizantów noszących imiona: Katarzyna, Konrad, Andrzej i Natalia. Solenizantom życzymy wiele łask Bożych w życiu codziennym oraz doświadczenia orędownictwa swoich patronów, których wspominamy w liturgii:

25 listopada  św. Katarzyna, dziewica i męczennica, ok. +310

26 listopada  św. Konrad bp Konstancji +976

30 listopada  św. Andrzej, apostoł

1 grudnia      św. Natalia, wdowa, ok. +305

* * *

N  - 24.XI -  Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

                     8.00 - +Jan +Weronika Kardas +Ludwik +Rozalia Kalemba +z rodziny

                   10.30 - w intencji wszystkich Parafian

Pt  - 29.XI - 18.00 - o błog. Boże dla Emilii

Sb - 30.XI -   8.00 - +Jan Rutkowski (int. z pogrzebu)

N  - 1.XII - I Niedziela Adwentu

                      8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                    od 9.00 do 10.30 - Adoracja Najśw. Sakramentu

                    10.30 - +Stanisława (1r) +Stanisław Gierat